TEMAT MĖ POPULLORE
THĖNIE DHE AFORIZMA - Renditja sipas pėlqimeve tė vizitorėve


1. AFORIZMA ARGĖTUESE

 

2. LUMTURI

 

3. DASHURI

 

4. FEMĖR

 

5. GĖNJESHTĖR

 

6. MIQĖSI

 

7. ĖNDĖRR

 

8. BUKURI

 

9. FĖMIJĖ

 

10. INJORANCĖ

 

 111 Faqe 1 2 3 4 5 ... Faqja e fundit »

Aforizma.al ėshtė iniciative e Veriu Portal
Tė gjitha tė drejtat e rezervuara 2004 - 2020
Autori
Pėllumb Syku

NDALOHET RIPRODHIMI I MATERIALEVE PA NJE AUTORIZIM TE VECANTE NGA VETE AUTORI. Ne baze te ligjit Nr. 35/2016 te legjislacionit te Republikes se Shqiperise, ku rrjedh mbrojtja e tė drejtave tė autorit dhe tė drejtave tė tjera tė lidhura me to pėr veprat e natyrės letrare, artistike dhe shkencore. Cdo shkelje do te pasohet me kallezim ne organet e drejtesise.