#ABCĒDDhEĖFGGjHIJKLLlMNNjOPQRRrSShTThUVXXhYZZh

Tė gjithė TEMAT

A


B


C


Ē
Ēast(22)
Ēmim(21)


D
Dh
Dhunė(27)
Dhurim(15)


E
Ė
F
Faj(24)
Fajtor(11)
Fakt(23)
Falje(37)
Fals(4)
Famė(12)
Fat(64)
Fe(60)
Femėr(299)
Ferr(33)
Fitim(17)
Fitore(42)
Fjalė(65)
Forcė(50)
Frikė(148)
Fron(5)
Frut(7)
Fund(35)
G
Gabim(110)
Gay(11)
Grip(2)
Guxim(57)


Gj
H
Hajdut(17)
Hap(4)
Hare(12)
Helm(8)
Hero(19)
Hije(3)
Humor(10)
Hyjni(18)


I
J


K


L
Lajm(6)
Lexim(22)
Libėr(30)
Ligj(41)
Lindje(29)
Liri(95)
Lodhje(16)
Lojė(13)
Lot(27)
Luftė(82)
Luks(11)
Lule(24)
Lumturi(162)
Lutje(10)


Ll


M
N


Nj
Njeri(145)
Njohje(59)


O
P
Paqe(45)
Paraja(75)
Parim(12)
Pasion(34)
Pendim(17)
Pije(23)
Poet(38)
Poezi(29)
Pronė(15)
Puthje(24)
Pyetje(27)


Q
Qarje(25)
Qen(14)
Qeveri(25)
Qiell(21)
Qime(1)
R
Rr


S
Sh
T
Th


U
Ujdi(2)
Ujė(9)
Uri(18)
Ushqim(43)


V
X


Xh


Y
Yje(17)


Z
Zh
Aforizma.al ėshtė iniciative e Albania Online
Tė gjitha tė drejtat e rezervuara 2004 - 2019
Autori
Pėllumb Syku

NDALOHET RIPRODHIMI I MATERIALEVE PA NJE AUTORIZIM TE VECANTE NGA VETE AUTORI. Ne baze te ligjit Nr. 35/2016 te legjislacionit te Republikes se Shqiperise, ku rrjedh mbrojtja e tė drejtave tė autorit dhe tė drejtave tė tjera tė lidhura me to pėr veprat e natyrės letrare, artistike dhe shkencore. Cdo shkelje do te pasohet me kallezim ne organet e drejtesise.