#ABCĒDDhEĖFGGjHIJKLLlMNNjOPQRRrSShTThUVXXhYZZh

Tė gjithė TEMAT qė fillojnė me P

P
Paqe(47)
Paraja(77)
Parim(12)
Pasion(34)
Pendim(17)
Pije(22)
Poet(38)
Poezi(29)
Pronė(15)
Puthje(24)
Pyetje(27)


Aforizma.al ėshtė iniciative e Veriu Portal
Tė gjitha tė drejtat e rezervuara 2004 - 2019
Autori
Pėllumb Syku

NDALOHET RIPRODHIMI I MATERIALEVE PA NJE AUTORIZIM TE VECANTE NGA VETE AUTORI. Ne baze te ligjit Nr. 35/2016 te legjislacionit te Republikes se Shqiperise, ku rrjedh mbrojtja e tė drejtave tė autorit dhe tė drejtave tė tjera tė lidhura me to pėr veprat e natyrės letrare, artistike dhe shkencore. Cdo shkelje do te pasohet me kallezim ne organet e drejtesise.