#ABCĒDDhEĖFGGjHIJKLLlMNNjOPQRRrSShTThUVXXhYZZh

Tė gjithė TEMAT qė fillojnė me ƃā€”

A
B
C


Ē
Ēast(23)
Ēmim(19)


D
Dh
Dhurim(16)


E
Ė
F
Faj(24)
Fajtor(11)
Fakt(23)
Falje(38)
Fals(4)
Famė(13)
Fat(64)
Fe(62)
Femėr(312)
Ferr(34)
Fitim(18)
Fitore(42)
Fjalė(67)
Forcė(55)
Frikė(153)
Fron(5)
Frut(7)
Fund(34)
G
Gabim(113)
Gay(11)
Grip(2)
Guxim(58)


Gj
H
Hajdut(18)
Hap(4)
Hare(11)
Helm(9)
Hero(19)
Hije(3)
Humbje(67)
Humor(10)
Hyjni(19)


I
J


K


L
Lajm(6)
Leje(6)
Lexim(21)
Libėr(30)
Ligj(42)
Lindje(28)
Liri(97)
Lodhje(16)
Lojė(13)
Lot(28)
Luftė(85)
Luks(11)
Lule(24)
Lumturi(163)
Lutje(10)


Ll


M


N


Nj
Njeri(139)
Njohje(57)


O
P
Paqe(47)
Paraja(76)
Parim(12)
Pasion(34)
Pendim(17)
Pije(22)
Poet(38)
Poezi(29)
Pronė(15)
Puthje(24)
Pyetje(27)


Q
Qarje(25)
Qen(14)
Qeveri(30)
Qiell(21)
Qime(0)
R
Rr


S
Sh
T
Th


U
Ujdi(2)
Ujė(10)
Uri(19)
Ushqim(44)


V


X


Xh


Y
Yje(17)


Z
Zh
Aforizma.al ėshtė iniciative e Albania Online
Tė gjitha tė drejtat e rezervuara 2004 - 2019
Autori
Pėllumb Syku

NDALOHET RIPRODHIMI I MATERIALEVE PA NJE AUTORIZIM TE VECANTE NGA VETE AUTORI. Ne baze te ligjit Nr. 35/2016 te legjislacionit te Republikes se Shqiperise, ku rrjedh mbrojtja e tė drejtave tė autorit dhe tė drejtave tė tjera tė lidhura me to pėr veprat e natyrės letrare, artistike dhe shkencore. Cdo shkelje do te pasohet me kallezim ne organet e drejtesise.