#ABCĒDDhEĖFGGjHIJKLLlMNNjOPQRRrSShTThUVXXhYZZh

Tė gjithė TEMAT qė fillojnė me ƃā€”

A
B
C


Ē
D
Dh
Dhurim(15)


E
Ė
F
Faj(25)
Fajtor(11)
Fakt(23)
Falje(38)
Fals(4)
Famė(14)
Fat(66)
Fe(66)
Femėr(317)
Ferr(35)
Fillim(26)
Fitim(18)
Fitore(43)
Fjalė(68)
Forcė(59)
Frikė(153)
Fron(5)
Frut(7)
Fund(35)


G
Gabim(118)
Gay(11)
Grip(2)
Guxim(62)


Gj
H


I
J
K
L
Lajm(6)
Leje(6)
Lexim(22)
Libėr(31)
Ligj(43)
Lindje(30)
Liri(101)
Lodhje(18)
Lojė(13)
Lot(28)
Luftė(86)
Luks(11)
Lule(24)
Lumturi(171)
Lutje(11)


Ll


M
N


Nj
Njeri(142)
Njohje(58)


O
P
Paqe(48)
Paraja(80)
Parim(12)
Pasion(35)
Pendim(17)
Poet(38)
Poezi(30)
Prift(10)
Prind(40)
Punė(86)
Pushim(16)
Puthje(25)
Pyetje(27)


Q
Qarje(26)
Qen(16)
Qeveri(34)
Qiell(21)
Qime(0)
R
Rr


S
Sh
T
Th


U
Ujdi(2)
Ujė(10)
Uri(20)
Ushqim(45)


V


X


Xh


Y
Yje(17)


Z
Zh
Aforizma.al ėshtė iniciative e Veriu Portal
Tė gjitha tė drejtat e rezervuara 2004 - 2020
Autori
Pėllumb Syku

NDALOHET RIPRODHIMI I MATERIALEVE PA NJE AUTORIZIM TE VECANTE NGA VETE AUTORI. Ne baze te ligjit Nr. 35/2016 te legjislacionit te Republikes se Shqiperise, ku rrjedh mbrojtja e tė drejtave tė autorit dhe tė drejtave tė tjera tė lidhura me to pėr veprat e natyrės letrare, artistike dhe shkencore. Cdo shkelje do te pasohet me kallezim ne organet e drejtesise.