AUTORĖT MĖ POPULLORĖ
THĖNIE DHE AFORIZMA - Renditja sipas pėlqimeve tė vizitorėve


1. Oscar Wilde

      Thėnie (98)    -    Tema (150)

 

2. Friedrich Nietzsche

      Thėnie (78)    -    Tema (144)

 

3. Albert Einstein

      Thėnie (51)    -    Tema (99)

 

4. Voltaire

      Thėnie (50)    -    Tema (98)

 

5. Johann Wolfgang von Goethe

      Thėnie (58)    -    Tema (120)

 

6. Charles Bukowski

      Thėnie (38)    -    Tema (76)

 

7. William Shakespeare

      Thėnie (47)    -    Tema (96)

 

8. Mark Twain

      Thėnie (43)    -    Tema (82)

 

9. Arthur Bloch

      Thėnie (52)    -    Tema (72)

 

10. Roberto Gervaso

      Thėnie (93)    -    Tema (145)

 

 245 Faqe 1 2 3 4 5 ... Faqja e fundit »

Aforizma.al ėshtė iniciative e Veriu Portal
Tė gjitha tė drejtat e rezervuara 2004 - 2020
Autori
Pėllumb Syku

NDALOHET RIPRODHIMI I MATERIALEVE PA NJE AUTORIZIM TE VECANTE NGA VETE AUTORI. Ne baze te ligjit Nr. 35/2016 te legjislacionit te Republikes se Shqiperise, ku rrjedh mbrojtja e tė drejtave tė autorit dhe tė drejtave tė tjera tė lidhura me to pėr veprat e natyrės letrare, artistike dhe shkencore. Cdo shkelje do te pasohet me kallezim ne organet e drejtesise.