#ABCĒDDhEĖFGGjHIJKLLlMNNjOPQRRrSShTThUVXXhYZZh

Tė gjithė TEMAT qė fillojnė me F

F
Faj(25)
Fajtor(11)
Fakt(23)
Falje(38)
Fals(4)
Famė(14)
Fat(66)
Fe(66)
Femėr(317)
Ferr(35)
Fillim(26)
Fitim(18)
Fitore(43)
Fjalė(68)
Forcė(59)
Frikė(153)
Fron(5)
Frut(7)
Fund(35)


Aforizma.al ėshtė iniciative e Veriu Portal
Tė gjitha tė drejtat e rezervuara 2004 - 2020
Autori
Pėllumb Syku

NDALOHET RIPRODHIMI I MATERIALEVE PA NJE AUTORIZIM TE VECANTE NGA VETE AUTORI. Ne baze te ligjit Nr. 35/2016 te legjislacionit te Republikes se Shqiperise, ku rrjedh mbrojtja e tė drejtave tė autorit dhe tė drejtave tė tjera tė lidhura me to pėr veprat e natyrės letrare, artistike dhe shkencore. Cdo shkelje do te pasohet me kallezim ne organet e drejtesise.